top of page

Tetovanie pier......
 

Tetovanie pier aquarelle lips je novodobá technológia v tetovaní pier s ktorou vyriešite mnoho problémov. Najčastejšími sú : strata pigmentu po herpesoch, asimetria pier, prirodzený úbytok prírodneho hyaluronu z pier čo má na svedomí optické zmenšenie a scvrknutie pier. Všetky tieto problémy a mnoho ďalších vyriešite tetovaním pier....

Pery po vytetovaní sú zjednotené a pôsobia opticky väščie a hlavne sa zvýrazni ich farba. Nie vždy sa musia pery tetovať tmavými pigmentami ako sa tetovalo kedysi. Sme v dobe kedy každá z nás vyhladáva čo najprirodzenejšie technológie na skrášlenie a preto aj pri tetovaní pier sa použivajú jemne pigmenty ktorými sa pery vytetujú do prirodzenej farby pier. Samozrejme že všetko záleži od požiadaviek zákazničky či budú pery výrazné, alebo pôjdu radšej do jemných prirodzených odtieňov pier.

218472295_338822574624240_2700793719956188823_n.jpg
  • Facebook
  • Instagram

KONTRAINDIKÁCIE - kedy sa PMU nevykonáva:

► Užívate lieky - antibiotika - najskôr az po 14 dňoch
► Diabetes
► Hemofília
► Alergia
► Ošetrenie laserom, chemický píling - nie, minimálne týžden pred termínom
► Kardiostimuláror
► HIV
► Hepatitída
► Epilepsia
► Herpes
► Tehotenstvo
► Dojčenie až po 3 mesiacoch od ukončenia
► Chemoterapia
► Chronické alebo akútne choroby - konzultácia s lekárom
► Ľahká tvorba hematómu
► Seboroická dermatitída
► Keloidné jazvy

Upozornenie!

- Pery sú po vytetovaní opuchnuté opuch prejde do 24h

- Po vytetovaní je farba (pigment) oveľa tmavší a výraznejší netreba sa zľaknúť farba po zahojení vybledne o 2-3 odtiene

- Pred tetovaním odporúčam užívať týždeň vo pred tabletky Herpesin pretože je možné, že sa vyhodí do 3. dňa od tetovania herpes.

- Vôbec nezáleží na tom, či ste ho niekedy mali alebo nemali. Herpes je vírusové ochorenie a môže byť usadený vo vašich nervových bunkách aj niekoľko rokov, kde čaká na vhodnú chvíľu, aby sa objavil. Pri herpese sa zvyčajne z pier vyplaví všetok natetovaný pigment.

- U každej zákazníčky je priebeh tetovania a hojenia veľmi individuálnou záležitosťou

- Nezodpovedám za zdravotný stav zákazničky po tetovaní pretože to nemôžem žiadnym spôsobom ovplyvniť tak ako nemožem ovplivnit ani priebeh hojenia.

- Každá zákazníčka je poučená o starostlivosti po PMU

Nadpis 2

bottom of page