Phibrows Microblading Obočia

Už vás nebaví sa každé ráno líčiť a dokresľovať obočie ktoré nie je stále podľa vašich predstáv? Jeden deň sa vám podarí pekný tvar a na druhy deň nie? Myslím, že nie ste jediná a viac žien ma tento problém, ale ja mám riešenie. To riešenie je permanentný make-up obočia Microblading. Môžete si byť istá, že po takejto úprave obočia môžete byt sebavedomá 24 hodín denne plus ušetrite veľa času stráveného pred zrkadlom.

Microblading je veľmi presná, semi-permanentná forma kozmetického tetovania. Dopĺňa chýbajúce chĺpky veľmi prirodzeným spôsobom a vytvára ilúziu že v obočí je viac chĺpkov. Špecialistka na permanentnný make-up kreslí po zvolenej línii obočia tenučké čiarky, ktoré vypadajú ako vlásky. Výsledkom je maximálne prirodzený vzhľad.

Pri správne vykonanom Microbladingu si môžete byť istá že výsledkom nebude žiadny ostrý, hranatý, či naopak oblúčikovitý vzhľad. Táto procedúra je veľmi dôkladná. Vykonáva sa ručným nástrojom ktorý pripomína pero. Toto pero má na konci jednorazovú čepieľku zloženú z viacerých drobnučkých ihličiek. Účelom ihličiek a ich medzi-priestorov je takzvaná zásobáreň pigmentu. Pri kreslení chĺpku do vášho obočia sa pigment v medziihličkovom priestore zanáša do pokožky. Tento proces sa nazýva mikropigmentácia.


PRE KOHO JE PMU URČENÝ?

Mužom aj ženám, každému, kto z nejakého dôvodu potrebuje úpravu tváre, ľuďom s alergiami na kozmetické prípravky, pre tých čo hľadajú prirodzený vzhľad alebo aj niečo výstrednejšie. Urýchli vám rannú úpravu, zobúdzate sa upravené a nehrozí, že sa vám obočie rozmaže alebo si nakreslíte nevhodný tvar.


VÝHODY PMU

► trvácny a upravený make-up po 24-hodín
► trvácnosť 1,5-2 rokov korekcia drobných chýb
► odolnosť voči vode a potu
► široká škála farebných prírodných pigmentov
► vhodný pre alergičky na klasické líčidlá

Portfólio

Cena procedúry

Microblading Phibrows

195€

Korekcia do 3 mesiacov

50€

Korekcia po roku

100€

V cene je zahrnutá konzultácia, anestetikum, špeciálny krém PhiBrows Candy na domácu starostlivosť.

Novinka! - Darčekové poukazy (Na objednávku v hodnote procedúry)

Chcete sa objednať?

Zavolajte nám na telefónne číslo alebo vyplňte online rezervačný formulár.

dasdsa


Kontaktný formulár - Online rezervácia:

Zarezervujete si miesto a čas. Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY


Ako dlho vydrží obočie?

Obočie vydrží od 1,5-2 roky od aplikácie záleží od veľa faktorov. Na mastnejšej pleti obočie vydrží kratšie ako na suchej. Či klientka pri starostlivosti dodržala všetky pokyny a obočie si nedokresľovala, nechodila do vlhkých priestorov , neopaľovala sa atď..

Je tetovanie obočia bolestivé?

Bolesťou by som to nenazývala je to skôr taký nepríjemný pocit alebo štipkanie ale len v prvej fáze v druhej po nanesení anestetického krému necítite nič . Samozrejme vždy záleží od človeka veľa mojich zákazníčiek skoro nič nepociťovalo ale boli aj také ktoré cítili jemne štipkanie , ale nie je to nič čo by sa nedalo zniesť.

Bude to vyzerať prirodzene?

Áno obočie bude vyzerať prirodzene lebo technika Microblading je imitácia chĺpkov a je to nadprirodzenejšia technika tetovania obočia.

Nebude obočie po vytetovaní veľmi tmavé?

Farbu vyberám vždy so zákazníčkou a na základe jej prirodzenej farby obočia . Po vytetovaní môže obočie pôsobiť tmavšie, nezľaknite sa, po pár dňoch pigment vybledne o 5O% .

Ako dlho sa hojí obočie?

Obočie sa hojí cca 4 týždne následne je nutná korekcia (druhé sedenie).

Ako dlho trvá zákrok?

Procedúra trvá cca 1,5-2 hodiny záleží podľa obtiažnosti obočia.


PIGMENTY POUŽITE PRI MICROBLADINGU

Farebná škála pre tetovanie obočia sa konzultuje spolu s klientkou. Klientka má na výber z doporučených farieb, ktoré sú určené iba na permanentné tetovanie obočia. Farba sa nevyberá náhodne, prihliada sa na farbu pôvodného obočia. Ak klientka nemá žiadne chĺpky na svojom obočí (stáva sa to najmä po chemoterapii alebo pri alopécii), farba sa vyberá podľa farby vlasov. Farby pre tetovanie obočia, s ktorými pracujeme sú od firmy PhiBrows, čím je zaručená ich vysoká kvalita. Pigmenty neobsahujú žiadne ťažké kovy, ktoré by spôsobili nežiadúce farebné sivé, modré, zelené, červené, či ružové odtiene a nikdy neboli a ani nebudú testované na zvieratách.


STAROSTLIVOSŤ PO PREVEDENÍ PERMANENTNÉHO MAKE-UPU

► vyhýbať sa priamemu slnku (soláriu) a saunám a vlhkému prostrediu, používať 50 faktor vždy pri opalovaní

► obočie prvý deň treba každé 2h pretrieť vlhkým tamponikom následne vysušíte suchým a potom natriete krémikom, ktorý odomňa dostanene po zákroku. Druhý až siedmy deň obočie ošetrujete už len ráno a večer tak isto ako v prvý deň zákroku.

► nestŕhať chrastičky, obočie si neškrabať a nechytať špinavými rukami

► nepoužívať make-up, nelíčiť sa

► tetované miesto udržovať v čistote a suchu

KONTRAINDIKÁCIE - KEDY SA PMU NEVYKONÁVA :

► Užívate lieky - antibiotika - najskôr až po 14 dňoch
► Diabetes
► Hemofília
► Alergia
► Ošetrenie laserom, chemický píling - nie, minimálne týždeň pred termínom
► Kardiostimulátor
► HIV
► Hepatitída
► Epilepsia
► Herpes
► Tehotenstvo
► Dojčenie až po 3 mesiacoch od ukončenia
► Chemoterapia
► Chronické alebo akútne choroby - konzultácia s lekárom
► Ľahká tvorba hematómu
► Seboroická dermatitída
► Keloidné jazvy
► Extrémne mastná pleť - microblading vydrží max 6 mesiacov