O nás

Erika Ďurcová

Permanent make-up artist

Kozmetická Kúzelníčka - Permanent Make-Up

Som Erika Ďurcová, umelkyňa permanentného make-upu s vášňou pre umenie a krásu. V mojej práci vidím oboje - plátno pre tvorbu a tvár pre zvýraznenie prirodzenej krásy.

Moje ruky vytvárajú zázraky - od plnších pier a krásnych obočí po žiarivý vzhľad očí. Môj cieľ? Dodať vám sebavedomie a nespočetné dôvody na usmievanie sa do zrkadla každý deň.

Absolvovala som kurzy Microbladingu vo Phibrows Academy by Branko Babic čo je najprestížnejšia akadémia, uznávaná na celom svete, ktorá sa venuje prirodzenému tetovaniu obočia a profesionálnemu permanentnému makeupu. Som nesmierne šťastná že sa mi podarilo úspešne ukončiť tento kurz, a následne aj začať pracovať v tejto oblasti už 5 rokov. Kurz nebol 1-2 denný, ale boli to mesiace driny ktoré sa nakoniec oplatili . Som držiteľkou viacerých certifikátov a absolventkou rôznych školení a kurzov v zahraničí a na Slovensku . Môj prístup ku každej z Vás je individuálny a preto sa vám snažím vytvoriť obočie alebo pery na mieru len pre Vás, lebo každá z nás je iná a predsa sme každá originál a teraz som tu pre vás a plním vám vaše očakávania.

Sledujte môj svet krásy, Spoločne môžeme objavovať, ako umenie a sebavedomie idú ruka v ruke.